Lyžařský kurz

V měsíci únoru se na Javorovém vrchu u Třince uskutečnil lyžařský výcvik žáků 6. – 9. ročníku naší školy. Letošní extrémně teplá zima nás bohužel potrápila i na „lyžáku“, a tak nám špatné sněhové podmínky na Javorovém znemožnily to hlavní, proč se na výcvik jelo – tedy lyžovat a jezdit na snowboardu.  I přesto si žáci čas strávený na horách užili, učitelé jim připravili náhradní program ve formě vycházek či různých her. Ceny původně určené do lyžařského a snowboardového závodu byly rozdány v soutěžích o nejlepšího sněhuláka, v soutěži družstev nebo v tradičních soutěžích o nejlepší masku a nejuklizenější pokoj. Žáci si odpočinuli od školních povinností a poznali se mezi sebou jinak než ve škole. Nakonec i na to lyžování došlo – jeden den jsme strávili na sjezdovce v Mostech u Jablunkova.

lyžák