Lyžařský zájezd – ALPY 2009

Vzhledem k malému počtu žáků a špatným sněhovým podmínkám posledních let se základní lyžařský/snowboardový kurz v Beskydech uskuteční až za 2 roky – tedy ve šk. roce 2009/2010 – pro žáky 7. + 8. ročníku společně.
Ve šk. roce 2008/2009 nabízíme ve spolupráci s cestovní kanceláří MODEX SPORT www.modexsport.cz žákům všech ročníků druhého stupně lyžařský zájezd do Alp.

Středisko: RAKOUSKO – Saalbach – Hinterglemm – Leogang (200 km sjezdovek).
Termín: leden 2009 – 6 dní/4 dny lyžování.
Cena: 5 890,- (doprava do střediska i ke sjezdovkám, ubytování ve 3* penzionu, plná penze, skipas, lyžařští instruktoři, delegát).
Účastníci zájezdu mají možnost zapůjčení lyžařského vybavení včetně helmy zdarma. Zájezd není lyžařský výcvik a není určen úplným začátečníkům.
Zjistěte si možnost příspěvků od pojišťoven.
Nutné: doklad totožnosti – cestovní pas a potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti

Zájezd se může uskutečnit při min. počtu žáků 42, max. 54, proto zjišťujeme předběžný zájem.