Schůzka rodičů MŠ Horní Lhota

Dne 15.září proběhla v naší MŠ schůzka rodičů. Přivítali jsme se v novém školním roce, probrali jsme organizační věci, týkající se naší školky a naplánovali jsme pár akcí s rodiči i bez nich. Pro 1.pololetí školního roku jsou to:
8.10. Vodnická pohádka (divadlo v batohu). Pojedeme do KS Velká Polom.
13.10. uspořádáme Drakiádu s rodiči.
10.11. Bubáci, strašidla, jěžibaby a čarodějové – procházka s lampiony v maskách, s rodiči
24.11. budeme jako loňský rok vyrábět a zdobit adventní věnce, uspořádáme jejich výstavu v MŠ, s rodiči
7.12. pojedeme na pohádku O neposlušném ježkovi, opět KS Velká Polom.

Jako každý rok jsme se dohodli na příspěvku 200,- Kč na pořízení hraček a pomůcek pro děti, tzv.hračkovné (vybírá paní učitelka Blanka) a také na příspěvek 200,- Kč např.na divadla, autobus, apod. (vybírá paní Baselová).

Další informace najdete na nástěnce v MŠ a také budou průběžně doplňovány na tyto stránky.

Pěkný školní rok 2009/2010 přeje kolektiv MŠ Horní Lhota