MŠ Velká Polom – komentáře akcí 9-11/2010

1) 16. září 2010 – „ Jede, jede poštovský panáček“ – Děti se seznámily s poštovním úřadem i za přepážkou, kam se obvykle nesmí. Nakreslily si pohlednice, ty si na poště orazítkovaly a poštovní doručovatelka je doručila k nim domů. Foto zde nebo ve fotogalerii.

2) 13. října 2010 – “ Uspávání zvířátek“–   Než došlo k samotné akci, sešly se 6.října 2010 maminky a paní učitelky, které pro děti vyrobily jako každý rok 75 lucerniček, aby dětem udělaly radost. Ale tato práce by jim trvala mnohem déle, kdyby jim s vystřihováním nepomohly děti 4. a 5. třídy ZŠ, s paní uč. Denisou Thiemelovou. Tímto jim mnohokrát děkujeme. Při letošním uspávání zvířátek jsme se šli podívat, jak prožívají zimu ryby v rybníce. Spolu s našim Časíkem, Čepičkou a Bludimírou, což jsou postavičky, které s námi prožívají každý den chvíle veselé i smutnější, jsme se šli nejdříve podívat na našeho ježka, kterého každý rok uspáváme. Pak děti házely žabky do rybníčka, které se ještě nestačily před zimou schovat v rybníce, lepili jsme šupiny kapříkům, kteří je ztratili a pak už nás u rybníka přivítala malá víla a vodník. Děti dostaly za svou činnost sladkosti, teplý čaj a lucerničku, kterou si posvítily na cestu domů. Všem rodičům, učitelkám, dětem ZŠ a divadelníkům, kteří nám zahráli naše pohádkové postavičky, patří poděkování. Foto zde nebo ve fotogalerii.

3) 4. listopadu 2010 – „Africká pohádka“– Přímo v budově MŠ se uskutečnilo představení divadélka, které se jmenuje DIVADLO V BATOHU. Je to divadlo jednoho herce, který k nám přijel s „ Africkou pohádkou“. Foto zde nebo ve fotogalerii.

4) výlet k vodojemu – foto zde nebo ve fotogalerii

5) děti při hře, jídle atd. ve školce – foto zde nebo ve fotogalerii