Aktivity školní družiny

Řidičák                                                                                                                                                        Po úspěšném loňském Krtkově řidičáku jsme letos přidali Šmoulův řidičák pro druháky a třeťáky.Ve spolupráci s žáky devátých tříd, děti plnily testové otázky z dopravní výchovy, zdravovědy a jízdy zručnosti. Foto zde.

Výzdoba sálu                                                                                                                                 Prohlíželi jsme si knihy a encyklopedie naší planety,seznamovali jsme se se zajímavostmi naší Země. Přiřazovali zvířata ke kontinentům, povídali si o tom. Naše znalosti jsme výtvarně ztvárnili a výsledek si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde

Turnaj v ringu                                                                                                                                            V posledním školním měsíci proběhl na školní zahradě první turnaj v ringu. Přestože proti sobě hráli prvňáci a třeťáci, dětem se turnaj velmi líbil a soutěžily s nadšením. Foto zde.