Česko se hýbe

Taneční kroužek naší školy na soutěži Česko se hýbe ve školách

Celorepubliková soutěž týmových skladeb Česko se hýbe ve školách je jedním ze stěžejních projektů iniciativy Česko se hýbe, jehož hlavním cílem je motivovat českou populaci k pravidelnému pohybu a zdravějším stravovacím návykům. Soutěž je určena pro mateřské, základní a střední školy, školní kluby a školní volnočasové aktivity a její primární náplní a cílem je formou pohybu a tance motivovat děti a mládež v různých věkových kategoriích (od 5 do 18 let) k fyzické aktivitě a ukázat jim, že aktivní trávení volného času je zábava.

Dne 27. 4. 2018 se této soutěže poprvé zúčastnil také taneční kroužek naší školy. Děvčata podala krásný výkon a vybojovala si třetí místo v kategorii do 11 let. Děkujeme Spolku rodičů a přátel školy při ZŠ Velká Polom za finanční podporu. Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.                                                                                                                                           Mgr. Milada Šlechtová