Cyklo-vodo-horo kurz

Naše škola pořádala v termínu 15. – 19.5.2017 již 5. ročník cyklisticko – vodácko – horolezecký kurz na Kružberku. Ubytování jsme opět využili v Ústřední hasičské škole v Jánských Koupelích, kde máme ideální podmínky pro sportovní aktivity.

Vodácko – horolezecká část byla vedena zkušenými instruktory, kteří naše děti zasvětili do základů lezení a vodáctví. Během celého kurzu jsme na kole urazili 135 km. Žáci absolvovali také závod v orientačním běhu, jízdu zručnosti na kole, cyklistickou časovku a skupinový závod v trojkombinaci –  orientační běh, jízda v kánoi a lezecká část.

Vítěze jednotlivých soutěží jsme odměnili medailemi a věcnými cenami.  Naši žáci prožili týden plný dobrodružství, sportu, zábavy a už při odjezdu domů spřádali plány na další rok.

   Mgr.Jiří Skiba

Odkaz na foto zde