DEN DĚTÍ 2012

V sobotu 26. května proběhl v areálu u motorestu již tradiční dětský den. Letos byl věnován oblíbenému tématu pohádek, a tak se  děti i rodiče setkali s postavami Pata a Mata, liškou z pohádky O Budulínkovi, vodníkem či vílou Amálkou. U večerníčka si děti vyzkoušely složit papírovou čepici, od čarodějnic si za splnění úkolů odnesly perníčky a čekalo je ještě několik dalších zábavných úkolů. Ti odvážní se svezli na poníkovi a ti, kteří měli štěstí, vyhráli v tombole. Podle hojné účasti a úsměvů na tvářích dětí můžeme soudit, že se jim akce, kterou připravili členové výborů našich občanských sdružení rodičů při základní a mateřské škole, velmi líbila. Děkujeme  za sponzorské dary Obecnímu úřadu ve Velké Polomi, firmě JOB- centrum Ostrava, panu  Emilu Ludvíkovi a  Pavlu Válkovi. Za pomoc při realizaci akce patří poděkování také hasičům naší obce.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.