Dětský den v MŠ ve Velké Polomi

V pátek 30.května 2008 se na zahradě u MŠ ve Velké Polomi pořádal Dětský den. Děti přivítala ježibaba z perníkové chaloupky, která s sebou přivedla Večerníčkovy pohádkové postavy. Ty připravily pro děti různé úkoly. U šikovného Pata a Mata děti zatloukaly hřebíky, u víly Amálky lovily ryby z rybníčku, u Manky a Rumcajse házely šišky do koše, u ježibaby se trefovaly do pyramidy z plechovek, u Makové panenky a motýla Emanuela skákaly z kytičky na kytičku a u Šebestové lepily černá kolečka na kouzelné sluchátko.
Děti dostaly za svou snahu a šikovnost od pohádkových bytostí odměnu. Po splnění úkolů na děti čekala ruleta s pěknými výhrami.
Děti si také mohly vyzkoušet stříkání vodou na cíl. Kdo měl hlad, opekl si párek na ohni. Odpoledne se velmi povedlo a líbilo se nejen dětem, ale i rodičům a ostatním zúčastněným. Tímto chceme vyjádřit dík Občanskému sdružení rodičů při MŠ a kolektivu MŠ, kteří tuto velmi pěknou akci uspořádali.

Fotky jsou umístěny ve fotogalerii.