Halloween ve výtvarné soutěži 1. stupně

halloween1

V polovině října jsme vyhlásili výtvarnou soutěž na téma svátku Halloween. Ve výtvarné výchově děti malovaly, kreslily, stříhaly a lepily nejčastěji dýně, strašidla, pavouky,čarodějnice, duchy, netopýry, staré hrady a další halloweenské motivy. Žáci 3.A vyrobili velice krásné dýně společně s rodiči a celá třída 4.B zase vytvořila strašidelný hrad s duchy.

 Jednotlivé náměty i techniky prací se mezi třídami lišily, tak se nám z množství krásných výkresů velice těžko vybíraly z každé třídy 3 nejhezčí. Všechny děti si zasloužily pochvalu a sladkou odměnu.

Porota nakonec ocenila obrázky těchto dětí:

1.A: Anna Zapletalová, Vojtěch Wojčík, Magda Novotná

1.B: Markéta Köhlerová, Vendula Žídková, Šimon Bakeš

2.A: Laura Limová, Jakub Slaný, Klaudie Boleslavská

2.B: Matyáš Žurek, Lucie Stejskalová, Dáša Večeřová

3.A: Veronika Dostálová, Nina Vavříková, Jiří Filipčík

3.B: Eliška Fojtíková, Lucie Ruferová, Nela  Beutelová

4.A: Zora Demlová, Johana Kozelská, Míša Boleslavská

4.B: Sofie Závodníková, Jan Hyžák, Šárka Kořená

5.A: Violeta Tsameti, Kateřina Hablawetzová, Matěj Rufer

5.B: Štěpán Goj, Denisa Gavendová, Karolína Rajová

halloween 3