Mikulášská laťka

Druhou soutěží školního sportovního poháru, která proběhla v pátek 2.12.2016 v tělocvičně školy,  byla Mikulášská laťka, neboli skok vysoký. Soutěže se zúčastnilo celkem 96 dětí. Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií podle tříd. Mladší žákyně, mladší žáci a starší žákyně začínali na 90 cm, starší žáci na 105 cm. V tělocvičně vládla dobrá atmosféra a všichni se navzájem povzbuzovali. Myslíme si, že se akce každý rok vydaří a všichni si ji užívají.

„Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“.

Vítězové jednotlivých kategorií:

Mladší žáci –               Denis Čunta ( 140 cm)

Mladší žákyně –          Kateřina Konečná (130 cm)

Starší žáci –                 Jan Stadtherr ( 155 cm)

Starší žákyně  –           Vendula Plucnarová ( 135 cm)

Příští soutěží ŠSP bude šachový turnaj, který se odehraje ve čtvrtek 22.12.2016.

Průběžné výsledky ŠSP zde.