Obědy pro žáky

Vážení rodiče,

abychom vám usnadnili současnou složitou situaci, od 1.4.2020 nabízíme možnost odebírání obědů ze školní jídelny. Cena tohoto obědu je stanovena na 66,- Kč za porci. Je nutné mít dva jídlonosiče na výměnu plného za prázdný.  Jídlonosiče musí být v taškách a musí být podepsané ( včetně tašek). Strava v jídlonosiči se bude vydávat v čase 11-11,30 na rampě u školní jídelny. Prosíme vás o dodržování hygienických pravidel včetně rozestupů.

Pravidla pro systém přihlašování a odhlašování zůstávají stejná. První přihlášení je nutno provést do úterý 31.3.2020 do 9,00 hod.

                                                                                                              Mgr. Tomáš Olivka

                                                                                                                   ředitel školy