Okresní finále dívek 6., 7., 8. tříd

     V pátek dne 12.1.2018 se konalo okresní finále ve florbale dívek 6.,7. a 8 tříd základních škol ve sportovní hale SC Dubina. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 vítězných základních škol z jednotlivých Ostravských obvodů, a to z obvodu Moravské Ostravy a Přívozu, Slezské Ostravy, Ostravy Jih a Ostravy Poruby. Turnaj se hrál systémem každý s každým v hrací době 2 x 7min. Ze 4 zápasů jsme 3 x zvítězili a v rozhodujícím zápase o 1. místo jsme prohráli 2:3. Celkově jsme tedy obsadili krásné 2. místo. Vezmeme-li v potaz skutečnost, že v okrese Ostrava se nachází 55 základních škol, je 2. místo velkým úspěchem!

Naši školu reprezentovaly tyto žákyně: M. Bolková 6.C, A. Miklušová 6.C, B. Malíková 7.A, Karolína Rajová 7.B, Kristina Rajová 7.B, A. Wiaczková 7.B, J. Mikolajková 8.A, V.Nováková 8.A, A. Fistrová 8.B a V. Kozyková 8.B

Excelentní výkon předvedla všechna děvčata. A. Wiaczková svými zákroky patřila mezi nejlepší brankářky turnaje. Nejlepší střelkyně našeho družstva byly sestry Karolína a Kristina Rajovy.

Florbalový tým dívek 6.,7.,8. tříd – 2. místo okresní finále v hale SC Dubina.                               Zleva: A.Miklušová, Karolína Rajová, B.Malíková, A.Wiaczková, Kristina Rajová,V.Nováková, J.Mikolajková, A.Fistrová, V.Kozyková, M.Bolková.