1.místo v okresním kole v házené dívek 7. a 8.tříd ZŠ

V pondělí 5.2.2018 se konalo okresní kolo Sportovní ligy Základních škol v házené dívek 7. a 8. tř. ve sportovní hale v Polance nad Odrou. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 družstev, z toho 4 družstva dívčí a 3 družstva chlapecká. Turnaj se hrál systémem každý s každým, celkem tedy sehrály naše děvčata 3 zápasy. Našimi soupeři byly děvčata ze ZŠ Polanka nad Odrou, ZŠ Dětská a ZŠ Klegova.

Ve všech zápasech naše děvčata zvítězila v poměru skóre 23:4 a obsadila krásné 1. místo.Tímto výsledkem si naše děvčata zajistila účast v krajském kole, které se odehraje dne 27. února 2018 v Novém Jičíně. Jelikož je házená specifický kontaktní sport náročný na pravidla a herní projev je toto umístění našich žákyň velkým úspěchem.

Naši školu reprezentovala tato děvčata:

  • Bára Malíková A,
  • Karolína Rajová B
  • Kristina Rajová B
  • Anna Wiaczková B
  • Dominika Pavlů A
  • Barbora Strnadová B
  • Kateřina Konečná B
  • Natálie Bijoková  B
  • Vendula Kozyková B
  • Alena Schwarzová B

Celý tým děvčat předvedl excelentní výkon a velkou bojovnost ve všech zápasech. Hlavním pilířem našeho družstva byla již známá trojice Karolína Rajová, Kristina Rajová a Anička Wiaczková, které hrají házenou na závodní úrovni, a to v klubu Sokol Poruba.

Všem výše jmenovaným dívkám gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů do krajského kola.