Olympiáda v anglickém jazyce

Na počátku března se na naší škole konalo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Soutěže, ve které bylo třeba prokázat několik anglických dovedností (poslech, mluvení, čtení), se k našemu velkému překvapení zúčastnilo 23 žáků a žákyň z osmých a devátých tříd. Jejich výkony byly velmi potěšující, do okresného kola mohl ovšem postoupit pouze vítěz, kterým se stala Pavlína Skalská z 9.C. Na druhém místě se pak umístila Alžběta Hošková z 8.A a třetí příčku obsadila Julie Demlová z 8.B. 

Všem zúčastněným moc děkujeme a budeme se těšit na další ročník!

V okresním kole, které se konalo 15.března v Ostravě, se Pavlína Skalská umístila na krásném 6.místě z 32 zúčastněných žáků a žákyň. Tímto bychom jí chtěli pogratulovat ke skvělému výsledku a také poděkovat za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Michaela Friedecká a Mgr. Simona Kravčenko