Plán činnosti Občanského sdružení rodičů při ZŠ Velká Polom pro školní rok 2008/2009

Září Drakiáda
Listopad – Maškarní diskotéka, Členská schůze OSR
Prosinec – Organizační pomoc základní škole při pořádání Mikulášské laťky
Leden – Společenský ples
Duben – Netradiční sportovní odpoledne
Květen – Den dětí
Občanské sdružení bude dále organizačně a finančně podporovat akce naší základní školy.

 

V sobotu 27. 9. 2008 se za velké účasti dětí, rodičů i prarodičů uskutečnila DRAKIÁDA. Počasí nám opět přálo, bylo slunečno a foukal ten správný vítr, takže draci létali velmi vysoko. Odměny si odnesli ti , kterým drak dolétl nejvýše, ale i ti , kteří si draka vyrobili a ten dobře létal. Všichni účastníci si odnesli sladkou odměnu. Děkujeme za spolupráci základní škole.

 

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.