Předvánoční čas v MŠ Velká Polom

Vážení rodiče,

blíží se opět doba Vánoc, která pro některé znamená spoustu práce a různých příprav, ale všechna ta námaha stojí za to. Odměnou jsou Vám rozzářené dětské oči a spokojené tváře.

V naší MŠ se všichni moc těšíme. Budeme jako každý rok připravovat dárečky, zdobit celou školku a péct perníčky. Už teď nám školka voní krásnou perníkovou chaloupkou, kterou nám věnovala paní Andrea Ševčíková. I vy si můžete tuto chaloupku, betlém nebo svícen objednat.

Rádi bychom Vás pozvali na „Mikulášskou besídku“, která tentokrát bude v Sokolovně, ve čtvrtek 4.prosince 2008 v 17 hod. Vaše děti si připravují program, také uvidíte malý muzikál „Mrazík“, který pro nás připravují děti ZŠ J.Valčíka z Ostravy-Poruby. Samozřejmě, že nás navštíví s dárečky i Mikuláš, čertík a hodný anděl. Dárečky si, prosím, pro děti připravte doma a dobře označené je uložíte na besídce do připravených košů.

V pátek 5.prosince 2008 v 18 hod. připravujeme pro maminky „Vánoční večer pro ženu“ s malým programem, s prodejem kosmetiky, šperků, zdobením nehtů a úpravou obočí. Nebude chybět ani prodej prádla a vánočních perníčků. Dáte si něco dobrého k pití, jídlu a před vánočním shonem proberete s kamarádkami, jak se nejlépe vypořádat s vánočními svátky.

Ve vánočním čase nemohou chybět pohádky a tak nás v úterý 9.prosince 2008 v dopoledních hodinách navštíví Divadélko v batohu s vánoční pohádkou „O nebojsovi“.

V úterý 16.prosince 2008 dopoledne budeme mít v MŠ „Vánoční nadílku“. Děti ji budou mít letos opravdu bohatou, a to hlavně díky vám a vašemu daru naší školce. Nerada bych prozrazovala předem to,co dostanou děti pod stromeček, ale ony vám to určitě samy poví.

Na závěr bych vám chtěla popřát, ať se vám v tom předvánočním shonu všechno podaří a věřím, že se na všech výše uvedených akcích uvidíme.

Za kolektiv MŠ ve Velké Polomi

Eva Válková – vedoucí učitelka