Republikové finále v házené

Dne 16. – 17. 4. 2019 se konalo ve Velké Bystřici za Olomoucí Republikové finále AŠSK ČR v házené základních škol. Naši školu reprezentoval tým dívek, které loni ve stejné soutěži obsadil 4. místo v ČR. Letos jsme po velkých bojích obhájili 4. místo a tím si dokázali, že se naše škola v tak velké konkurenci dokáže prosadit.

Celkové výsledky Republikového finále:

  1. místo – ZŠ Křiby Zlín
  2. místo – ZŠ Ústí na Labem
  3. místo – ZŠ Havlíčkův Brod
  4. místo – ZŠ a MŠ Velká Polom
  5. místo – ZŠ Starý Jičín
  6. místo – ZŠ K. V. Lázně Bělohrad

Velkým úspěchem pak bylo, že se az-102 dumps
az-300 dumps dvě naše děvčata umístila v sedmičce nejlepších hráček turnaje.Tímto úspěchem se mohou pochlubit Kistina a Karolína Rajovy z 8. B, které jsou mimochodem i v širším výběru reprezentace ČR starších žaček v házené.

Všem našim děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Za ZŠ a MŠ Velkou Polom Mgr. Jiří Skiba.