Sběr plastových víček-charitativní akce

Žáci naší základní školy letos opět sbírali plastová víčka. Sběr byl vyhlášen jako soutěž tříd, kterou vyhrála 4. A                                                                                                                                       Všichni jsme si uvědomili, že můžeme pomáhat dětem, které mají život na rozdíl od nás trochu komplikovanější, jako například Daniel Gruss, kterému jsme víčka věnovali. http://daniel-gruss.webnode.cz/Daniel je devatenáctiletý chlapec. Trpí progresivní svalovou dystrofií. Tato nemoc mu již v devíti letech vzala možnost chodit a nyní značně omezuje pohyb horních končetin. On a jeho rodiče žijí s vědomím, že se Daniel možná nedožije 20 let a dělají vše proto, aby tu byl déle, než předpověděli lékaři a aby si svůj čas tady užil a něco zažil.

Mgr. Milada Šlechtová

Poděkování rodičů

Děkujeme dětem ze ZŠ a MŠ Velká Polom za nasbíraná víčka. Udělali jste nám ohromnou radost. Výtěžek z prodeje víček bude použit na doplatek pomůcek pro Daniela. V nejbližší době, elektrický polohovací vozík a úprava vozidla pro převoz osoby na invalidním vozíku.

DĚKUJEME MOC

Robert a Markéta – rodiče Daniela