Soutěž Mladý chemik

Žáci naší školy se v letošním školním roce poprvé zučastnili soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Do školního kola se zapojili všichni žáci devátého ročníku. Do první části regionálního kola postoupili Eliška Kořená, Marek Krčmář a Max Demel. Díky skvělým znalostem, píli, svědomité přípravě a pevným nervům Max Demel postoupil z krásného 3.místa dále a to do praktické části soutěže. Max soutěžil v praktických dovednostech, čekaly na něj nelehké úkoly v chemické laboratoři. I zde nezklamal. Celkově se umístil na krásném 11. místě v opravdu silné konkurenci 33. nejlepších chemiků regionu. Maxovi za školu srdečně gratulujeme. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne ve čtvrtek 22. března ve Světě techniky. Přejeme Maxovi, ať si to užije a ať se mu daří a to nejen v chemii. Všem zúčastněným děkujeme za účast a reprezentaci školy.