ŠSP-orientační běh


Závěrečnou soutěží školního sportovního poháru byl orientační běh, neboli běh lesem podle mapy po vyznačených kontrolách. Soutěže se zúčastnilo celkem 155 dětí druhého stupně.

Medailové umístění získali:

  • Starší žáci :         1. Štěpán Goj                22.50
  •                             2. Jakub Kňura             22.53                                                                                                              3. Matěj Rufer               24.10
  • Starší žákyně:          1. Kristina Rajová          15.05                                                                                                             2. Bára Malíková           18.35                                                                                                             3. Eva Chodilová           20.50
  • Mladší žáci:          1. Denis Mikolajek         18.42                                                                                                              2.Tomáš Filipčík            24.40                                                                                                            3. Lukáš Florian             26.42
  • Mladší žákyně:    1. Barbora Konečná       25.57                                                                                                            2. Markéta Bolková        28.05                                                                                                            3. Adéla Miklušová        31.39

Výsledky ŠSP 2019 zde