T – Mobile Olympijský běh

Dne 21.6. proběhl na naší škole T-Mobile Olympijský běh. Akcí si připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. Různí běžci, různá místa, olympijská myšlenka. Na olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost.

Běhu se zúčastnily děti z mateřské školky, které běžely 60 m, žáci prvního stupně, kteří běželi jedno kolo kolem fotbalového hřiště což je asi 300m a žáci druhého stupně běželi dvě kola tedy kolem 600 m.  Žáci třídy 7.C si připravili pro všechny úvodní představení olympijských her a zahájení běhu.

Všechny děti se úkolu zhostily výborně, vzájemně se povzbuzovaly a všichni jedno kolo zvládli. I paní učitelky z prvního stupně a pan učitel se zapojili a povzbudily své děti. Děti z mateřské školky jako správní závodníci byli vybaveni startovními čísly a při povelu start vyběhli jako blesk na svých 60m. A některé jejich časy byly velmi rychlé. Žáci druhého stupně se poprali s dvěmi koly se ctí a povzbuzování jejich spolužáků jim moc pomohlo.

Všechny děti byly odměněny medailí, diplomem a malou raw tyčinkou. Nejlepší či nejrychlejší běžce jsme odměnili malými odměnami a vyhlásili výsledky.

Den se povedl, počasí nám vyšlo a moc jsme si to užili.