Vánoční turnaj AŠSK o „Pohár škol“

Vánoční turnaj AŠSK o „Pohár škol“

Ve středu 16. 12. 2015 uspořádal Školní sportovní klub Ostrava závěrečný turnaj v barevném minivolejbale, kterého se zúčastnily i děti naší školy. Z brzkého ranního probuzení soutěžící rychle probrala svižná rozcvička, po které se naplno vrhli do sportovních klání. Ačkoliv jsme letos na pohár nedosáhli, děti si turnaj pochvalovaly a dosáhly pěkných dílčích výsledků. Velké poděkování patří organizátorům turnaje, všem sponzorům a partnerům.

Výsledky:

Zuzka Pavlíčková, Lucie Ruferová – 3.  místo – oranžová kategorie

Matyáš Faruzel, Michal Steiner – 4. místo – oranžovočervená kategorie

Michal Záviský, Jiří Londýn – 3. místo – oranžovočervená kategorie

Filip Štefko, Matěj Rufer – 10. místo – červená kategorie

Jakub Železný, Matyáš Hurník – 3. místo – žlutá kategorie

Izabela Lešova, Tereza Popkova – 1. místo – žlutá kategorie

Filip Klapuch, Adam Bolek -4. místo- žlutá kategorie