Večer pro ženu

Kdo šel večer v pátek 7.12.2007 kolem Mateřské školy ve Velké Polomi, viděl rozsvícena všechna okna a určitě si říkal, co se děje, vždyť děti jsou už dávno doma. Důvod je prostý: Konal se zde „Večer pro ženu“ jako již v předešlých letech. Sešly se zde ženy všech věkových kategorií, které přivítala krásně vánočně vyzdobená mateřská škola. Večer zahájily děti MŠ svým vystoupením, poté se promítal film „Než zamrzne rybníček“. Po shlédnutí filmu na ženy čekala nabídka různých výrobků či služeb s možností zakoupení či vyzkoušení. A to konrétně: p.Dáša Drozdková-svíčky, adventní věnce, předměty k vánoční výzdobě, p.Karin Dedková-medové perníčky s vánočními a zvířecími motivy, p.Zdeňka Tvarůžková-spodní prádlo, p.Hana Švidrnochová-kosmetické úpravy, p.Věra Brumková-veselé látkové kapsáře či polštářky různých tvarů, p.Iva Vašková-relaxační cvičení. Na večeru samozřejmě nechybělo občerstvení. Byly nabízeny domácí chlebíčky, zákusky, káva, čaj, nealko a víno. Ženy zde strávily příjemný, klidný a zábavný večer.

Na závěr děkujeme MŠ a Občanskému sdružení rodičů při MŠ ve Velké Polomi za vydařenou akci.