Večer pro ženu ve Velké Polomi

Tak jako v předešlých letech, tak i letos se uskutečnil „Večer pro ženu“. Akce se konala v nádherně vánočně vyzdobené MŠ ve Velké Polomi. Přijít mohly ženy všech věkových kategorií, které si chtěly odpočinout od vánočního shonu či jen strávit milý večer. Ženy uvítalo hudebně-recitační vystoupení v podání Pavlíny Mučkové (recitace), Terezy Mučkové (zobcová flétna, příčná flétna) a Andrey Kusynové (varhany). Po tomto vystoupení si ženy mohly zkrášlit své unavené ruce u p. Alexandry Schwarzové, která nabízela parafínové zábaly rukou, manikúru, nehtovou modeláž a zdobení nehtů. Hned vedle nabízela p. Havrlantová krásné šperky. V další místnosti byl koutek s vánočními perníčky, které napekla a nazdobila p.Karin Dedková. Dále zde nabízela p.Veronika Stuchlá čisticí a hygienické přostředky, p. Dáša Drozdková různé vánoční předměty, sl. Hana Švidrnochová kosmetické služby, p. Zdenka Tvarůžková dámské spodní prádlo a p. Věra Brumková veselé dětské kapsáře. V jídelně bylo přichystáno občerstvení. Ženy zde strávily příjemný, klidný a zábavný večer.

Děkujeme sdružení rodičů a kolektivu MŠ za přípravu vydařené akce.

Fotky ke zhlédnutí zde nebo ve fotogalerii.