Výukové programy OZO Ostrava

Žáci naší školy začali v dubnu využívat výukové programy společnosti OZO Ostrava. Centrum odpadové výchovy této společnosti nabízí vzdělávací programy na téma správné nakládání s odpady pro všechny věkové skupiny. Naši žáci navštívili program „Kam s ním?“. Během programu se seznámili hravou a interaktivní formou, co se děje s odpady, které my lidé stále více a více produkujeme. Program byl zajímavý, žáci si kromě nových vědomostí odvezli i drobné dárečky společnosti OZO. I přesto, že o výukové programy je z řad škol velký zájem a není tedy jednoduché si zajistit termín, jsme rozhodnuti výukové programy nadále využívat pro environmentální vzdělávání našich žáků.

Více o výukových programech najdete na https://www.ozoostrava.cz/vzdelavani/vzdelavaci-programy

1v0-621
2v0-621