Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Na Kopečku Horní Lhota > O mateřské škole > Nadstandardní a jiné aktivity v naší školce

Nadstandardní a jiné aktivity v naší školce

INDIVIDUÁLNÍ LOGOPEDIE

Logopedii vede p. Mgr. Magdalena Ludvík

Každé úterý 7:30- 8:30hod.

Logopedii navštěvují jen děti, které jsou přihlášeny.

DESKOVÉ HRY

Deskové hry vede p. Mgr. Gálová

Každé úterý 15:00 - 16:00hod.

Aktivity se účastní všechny děti z MŠ a jejich rodiče- kdokoli má zájem.

Děti mají na aktivitu deníček, do kterého sbírají odměny za dobrou hru.

KNÍŽKOVÝ NEBO HRAČKOVÝ DEN

Někdy vyhlásíme knížkový nebo hračkový den (napíšeme na lavičku v šatně a oznámíme emailem). Ten den si děti přinesou do školky svou oblíbenou hračku nebo knihu.

PROJEKT „DOMEČKU, KDO V TOBĚ BYDLÍ“

Byl zahájen v roce 2018/2019. Hlavní myšlenkou je navázání užší spolupráce s rodinami našich dětí, a i s dalšími rodinami a spolky v Horní Lhotě.

Pro ty, kteří se zapojí do projektu (pomohou s přípravou akce, přinesou papíry nebo drobnosti ke tvoření, koupí rostlinku k vysazení na naší zahrádce, pozvou nás na zajímavou exkurzi domů atd.), máme připravenou odměnu – visačku s domečkem, kterou děti samy vyrobily.

ZDRAVÉ NAROZENINY

Když má někdo ze školky narozeniny, přinese nám na oslavu něco zdravého. Většinou je to ovoce nebo zelenina, někdy džus, sušené ovoce, oříšky atd. Podporujeme tak u dětí konzumaci zdravých potravin, učíme je přemýšlet nad tím co je a co není zdravé.